REALIZACE A ÚDRŽBA ZAHRAD

Údržba zahrad

Když je zahrada založena, nastává čas pro její údržbu. Nabízíme možnosti údržby zahrady podle vašich požadavků a možností. Na všechny typy údržeb vám zpracujeme cenovou kalkulaci.

Jednorázová údržba zahrady

Pro nastartování zahrady na jaře, v létě, když vám docházejí síly nebo na podzim, kdy se zahrada připravuje na zimu (zazimování), nabízíme mimo jiné tyto služby: sekání trávníku, vertikutaci - prořez trávníku, aerifikaci - provzdušnění trávníku, tvarování živých plotů, hnojení, odvoz a likvidaci biologického odpadu.


Realizace zahrad

Realizace zahrady je logickým pokračováním navržených projektů, které přeměníme v realitu. Provedení je rozdělené do několika částí. Zajistíme pro vaši zahradu vše potřebné k tomu, abyste ji mohli spokojeně využívat k relaxaci, zábavě i pro potěchu oka.

Realizaci zahrad nejprve začínáme provedením terénních úprav a modelací terénu podle projektu tak, aby následná výsadba proběhla do připravené ornice. V další fázi realizace zahrady zpevníme plochy (chodníky, příjezdové cesty, zídky, vyvýšené záhony, ploty, zahradní stavby, terasy apod.). Dále pokračujeme vytvořením bazénků, jezírek, rybníčků a jiných vodních prvků. Při realizaci zahrad připravíme, vytyčíme a založíme záhony a trávníky, vysadíme stromy, keře a trvalky. Pro větší komfort a úsporu vody při zalévání vám na přání nainstalujeme a zprovozníme automatický závlahový systém.

Realizujeme zahrady na klíč podle přání klientů či podle navrženého projektu. Věnujeme se také technickým detailům a prvkům.